לתמיכה ו/או עזרה חייג:
טלפון: 03-6200430לחץ לחיוג
קטלוג מוצרי פרסום
בין לקוחותינו
 
 

סוף המידע

אין מוצרים נוספים


חיפוש מתקדם

מספר תווים מינימאלי: 2

 

 
 
 אז למה עטי מתכת?
עטי מתכת הנם עטים בעלי משקל מסוים כאשר הלקוח מקבל אותם הוא מבין למעשה שהשקיעו בו!
לרוב אנו מקבלים עטי פלסטיק עם הדפסה מהלקוחות שלנו ויש בזה הגיון כי אותו בעל עסק השקיע בהפצה נרחבת ובכמות גדולה למטרת פרסום אך במקרים מסוימים מעבר לפרסום אותו בעל עסק מעוניין לשדר גם יוקרה בעסק שלו ולכן מומלץ לפנות לקטגוריה של עטי המתכת..

עטי מתכת
חברתנו מייבאת ומשווקת מגוון רחב של עטי מתכת איכותיים, חדשניים, איכותיים לכל דורש.
אנו בחברת PENS4U מאמינים במוצרים איכותיים ללא פשרות וכך אתם קהל לקוחותינו תוכלו ליהנות ממגוון רחב של עטי מתכת.
עטי מתכת הנם מוצר מצוין לכל בית עסק בישראל ובעולם המשדר יוקרה, איכות, רמה גבוהה ללא פשרות ועם זאת אינו דורש מכם הלקוחות השקעה כספית גבוהה ובלתי משגת.
אנו בחברת PENS4U מציעים לכם קהל לקוחותינו מגוון רחב ואיכותי של עטי מתכת במחיר לכל כיס.
על עטי המתכת ניתן להדפיס או לחרוט לפי בחירתכם כל דבר אשר תרצו- אם זה שם העסק, לוגו או מוטו אותו תרצו לקדם או כמתנה ללקוח שלכם שתרצו לשמר בחברתכם.
עטי מתכת הנם מוצר פרסום מהמעלה הראשונה הוא משדר יוקרה ואיכות ובכך משקף אתכם כבית העסק כיוקרתי ואיכותי גם. הוא בעל שימושים נרחבים- שימוש יומיומי ככלי כתיבה, מתנה ללקוח, חלוקה בכנסים ואירועים חשובים ועוד ועוד.
אנו ממליצים לכם קהל לקוחותינו לעיין ולהתעדכן בשלל עטי המתכת שחברת PENS4U מייבא ומשווקת לכם באופן תדיר, שכן המגוון עצום ואנו משתדלים להיות הכי מעודכנים וחדשניים בשוק דינמי זה, בכדי שאתם קהל לקוחותינו תהיו מרוצים בכל עת.
 
עטי מתכת עם חריטת לוגו יכולים להגיע לבחירתכם בתוך קופסת מתנה אותה תוכלו לראות ולהתרשם באתר שלנו - עטים ובחברת מוצרי הפרסום שעובדת יחד אתנו - מוצרי פרסום שם תוכלו למצוא מגוון רחב היקף של קופסאות מתנה לשים בהם את עטי המתכת שבחרתם. שילוב נהדר כמתנה ללקוח וותיק וטוב אותו תרצו לשמר בבית העסק שלכם או כמתנה חגים.
השילוב של עט מתכת יוקרתי ואיכותי עם קופסת מתנה איכותית וחדשנית מהווה מתנה מושלמת אפילו עבור עצמכם כפרגון על המאמץ שאתם משקיעים בעסק במשרד בחברה ואף כמתנה לקרוב שיקר ללבכם.
 
אנו בחברת PENS4U נשמח לעזור לכם לבחור עטי מתכת שיתאימו לצורכיכם ומטרותיכם בכל עת שכן זו מטרתנו- שאתם קהל לקוחותינו תהיו מרוצים ובעלי המוצרים הכי איכותיים חדשניים ויוקרתיים בשוק בארץ ובעולם.
 
איכות הבנייה והעיצוב של עטי המתכת שלנו רק עולה בשל כל העטים החדשים שאנו מייבאים לארץ.
אומנות החריטה על עטי התכת רק השתפרה האיכות עלתה ומגוון עטי המתכת עולה בשל ידיעתנו לביקוש לעטים חדשים ועיצובים שונים לעטים שלנו.
עטי המתכת עם חריטה הנם דרך להראות על אמידות ואיכות העסק ועובדיו.
עטי מתכת עם לוגו תופסים יותר ויותר פופולריות בכל העסקים כיום בשל הדרישה של הציבור לאיכות ורושם מכל עסק כיום.
כאשר אנו מחפשים לתת עטים לחלוקה ללקוחות עלינו לשקול מהו אמצעי הפרסום שהכי יטיב עימם ולכן הגעה למסקנה שפרסום על עטים עושים אצל הטובים ביותר!
 
 

 
 
Copyright © 2024 pens4u.co.il. All rights reserved.
אתר זה מופעל ע"י מערכת SafeSHOP, חנות וירטואלית מבית SRV אחסון אתרים
צור קשר - דואר אלקטרוניצור קשר - דואר אלקטרוני צור קשר - טלפוןצור קשר - טלפוןפנה אלינו ב- WhatsAppפנה אלינו ב- WhatsApp
מבצע עטים לעסקים