לתמיכה ו/או עזרה חייג:
טלפון: 03-6200430לחץ לחיוג
קטלוג מוצרי פרסום
בין לקוחותינו
 
 

סוף המידע

אין מוצרים נוספים


חיפוש מתקדם

מספר תווים מינימאלי: 2
 
 
 
 
 
 
 
 
הדפסה על עטים
 
אנו ב - pens4u נותנים פתרון לכל דרישה של עסק או חברה להזמנה של עטים עם לוגו.
תחום התמחותינו הינו הדפסה על עטים , נושא זה הינו מגוון מאוד ומצריך ידע נרחב מאוד מהחברה שמבצעת את העבודה.
ישנם מספר סוגים של הדפסות אשר מאפיינים סוגים שונים של עטים או בכלל מוצרי פרסום
ניקח לדוגמא עטים רחבים וגדולים לעומת עטים קטנים וצרים כל עט מצריך התאמה מיוחדת של סוג ההדפסה
אנו עורכים ומתאימים את הלוגו / כיתוב של הלקוח אשר הינו מעוניין להדפיס על העט בצורה כזו שאנו מוודאים ובודקים את מידות העט הנדרש ועורכים את הלוגו על פי המידות הנדרשות, לרוב המידות יהיו גובה 9 מ"מ ורוחב 40 מ"מ זהו המידות המקובלות להדפסה על עטים .
הדפסה זו נעשית בשיטת טמפון שבה אנו מכינים גלופה עם הכיתוב והלוגו הנדרשים והמכונה לוקחת את הצבע מהגלופה באמצעות כרית סיליקון מיוחדת ומטביעה את הכיתוב על העט.
שיטה זו הינה מהירה מאוד ומגיעה לפרטים מדוייקים.
במידה ואנו רוצים להדפיס על עטים בהיקף כלומר שההדפסה תקיף את העט - במצב זה אנו משתמשים בשיטת הדפסה של דפוס משי אשר בה בעט מונח על מתקן אשר מסובב אותו ותוך כדי סיבוב מתבצעת הדפסה - שיטה זו מתאימה לעטים בצורה אחידה .
 
עטים עם לוגו - עטים ממותגים
 
לאחר שערכנו את הלוגו של הלקוח על פי מידות מדויקות, אנו שולחים הדמיית עבודה לביצוע - בקובץ pdf שבה ניתן לראות איך יראה המוצר הסופי כולל ההדפסה ואנו רושמים את המידות המדויקות במסמך זה.
עוד פרט ייחודי לחברתנו - אנו שולחים במסמך את הלוגו של הלקוח ערוך ומוכן להדפסה במידות המדויקות והלקוח יכול להדפיס מסמך זה ולראות את הלוגו שלו במידות האמתיות של ההדפסה.
לאחר בחינת ההדמיה על ידי הלקוח נשאר רק לאשר ואנו יוצאים לדרך .
זמן אספקת העטים הינו על פי דחיפות ההזמנה - לרוב זמן האספקה הינו 14 ימי עסקים אולם במקרים דחופים ניתן לספק את ההזמנה תוך מספר ימים בודדים
 
מתנות לכנסים
 
הדפסת לוגו על עט הינה חשובה מאוד ומראה אחידות בחברה בין אם זה לעובדים או כלפי הלקוחות. כיום העט נתפס לא רק כעוד עטים לפרסום אלא כ - מוצר פרסום לכל דבר אשר
מצריך חשיבה והתאמה מיוחדת על ידי חברה מקצועית בתחום.
 
הדפסה על עטים נהייתה יותר פופולרית בקרבי עסקים, ההדפסה נעשתה יותר מקצועית ואיכותית ומגוון העטים נתן לעסקים את כל האפשריות לבחירה נכונה.
הדפסה על עטים יכולה להיות לוגו לשם שיווק העסק, יכול להיות הקדשה לשם יום הולדת או קידום בעבודה, יכול להיות סלוגן לשם קידום דעה כלשהי הדפסה על עטים הינה עולם פתוח של אפשריות להעצים את בקשתכם ופריסתו אצל כולם. 
 

 
Copyright © 2024 pens4u.co.il. All rights reserved.
אתר זה מופעל ע"י מערכת SafeSHOP, חנות וירטואלית מבית SRV אחסון אתרים
צור קשר - דואר אלקטרוניצור קשר - דואר אלקטרוני צור קשר - טלפוןצור קשר - טלפוןפנה אלינו ב- WhatsAppפנה אלינו ב- WhatsApp
מבצע עטים לעסקים